مواد مورد استفاده در تشک رویال

ابر (اسفنج) و مموری فوم یکی از اجزای اصلی تشکیل دهنده تشک رویال هستند. انواع ابرها و مموری فوم هایی که کارخانه تشک رویال در تشک های خود استفاده می کند عبارتند از ابر 30 الی 40 کیلوگرم بر متر مکعب، ابر ریباند 80 کیلوگرم بر متر مکعب و مموری فوم پلی اتیلن و پلی یوورتان. در زیر به اختصار درباره هر یک از آن ها توضیح می دهیم.

اسفنج
ابر: ابر ها را بر اساس میزان چگالی و نحوه تولید آن ها دسته بندی می کنند. ابر ها دارای چگالی 10 کیلوگرم بر متر مکعب تا 40 کیلوگرم بر متر مکعب هستند. چون تشک نه باید زیاد سفت و نه زیاد نرم باشد بر اساس نظر کارشناسان محترم کارخانه تشک رویال ابر های با چگالی 30 الی 40 کیلوگرم بر متر مکعب بهترین کیفیت و بیشترین دوام را برای یک تشک ایجاد می کنند.

ابر ریباند
ابر ریباند: ابر ریباند یک نوع ابر است که برای ساخت آن اسفنج را به تکه های کوچک تبدیل می کنند و سپس آن را با چسب بایندر در دما و فشار خاصی مخلوط می کنند. بهترین و با دوام ترین ابر ریباند که به این طریق به دست می آید دارای چگالی 80 کیلوگرم بر متر مکعب است. کارخانه تشک رویال از این ابر برای تشک هایی که باید وزن بالایی را تحمل کنند استفاده می کند.

مموری فوم
مموری فوم پلی اتیلن: فوم پلی اتیلن به دلیل دوام و طول عمر بالا گزینه خوبی به عنوان اولین لایه بعد از موکت برای استفاده بر روی فنر است. این ماده باعث افزایش طول عمر و کیفیت تشک های رویال می شود.

نماد اعتماد الکترونیکی نمایندگی تشک رویال