تشک رویال اصل

تشک رویال اصل کجاست؟ کدام تشک، تشک رویال شرکتی است؟ چرا در بازار این همه تشک رویال وجود دارد؟ کارخانه تشک رویال اصل کجاست؟ چرا هر کسی سعی دارد تشک خود را رویال اصل بنامد؟ مگر می شود یک برند، این همه کارخانه و تولید کننده داشته باشد. برای پیدا کردن جواب این سوالات لطفا ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.
رویال
در کشور ما به دلیل پیشینه ی تاریخی، فرهنگی و تمدن چندین هزار ساله ای که داریم. مردم از کلمه ی شاهانه و سلطنتی استقبال فراوانی می کردند. و از قدیم اجناس لوکس و اشرافی را سلطنتی می نامیدند. مانند مبل سلطنتی، ظروف سلطنتی، گوشی تلفن سلطنتی و ...
کلمه ی رویال (ROYAL) به معنی سلطنتی و شاهانه می باشد. از قدیم تشک هایی که به صورت فنری، طبی و طبی فنری است به نام تشک رویال (به جای تشک سلطنتی) معروف شده اند( مانند مبل سلطنتی). در ایران کارخانه های زیادی در حال تولید تشک رویال هستند. و کارخانه هایی که تشک رویال تولید می کنند را کارخانه تشک رویال می نامند. کیفیت، قیمت و نوع نامگذاری مدل های تشک رویال در هر کارخانه (بسته به نوع مواد استفاده شده در تشک) متفاوت است. بنابراین رویال صرفا اسم یک کارخانه نیست بلکه رویال اسم و مدل تشک است.
بعضی از افراد سودجو در فضای مجازی و بازار، تشک خود را تشک رویال اصل معرفی می کنند. و همچنین کسانی که تشکی غیر از تشک رویال دارند سعی دارند به مشتری القا کنند که همه ی تشک های رویال تقلبی است. و از مشتری می خواهند که از خرید تشک رویال امتناع کند.
مخاطبین گرامی توجه نمایید! زمانی که می خواهید از یک فروشگاه، تشک رویال و یا هر کالای دیگری بخرید. لطفا از فروشنده فاکتور سربرگ دار که بر روی آن شناسه ی صنفی فروشنده نوشته شده است بگیرید. باید در فاکتور علاوه بر شناسه ی صنفی، مشخصات کامل تشک نوشته شود و فروشنده آن را مهر و امضاء کند. لطفا تنها از فروشگاه هایی که جواز کسب خود را در معرض دید مشتری قرار می دهند، خرید نمایید.
کارخانه تشک رویال در اصفهان افتخار دارد که با چندین دهه تجربه در زمینه تولید و فروش انواع تشک های طبی و طبی-فنری رویال در خدمت هموطنان عزیز است. تشک رویال یکی از محبوب ترین تشک ها در بین مردم ایران است. ما در تولید تشک رویال از مرغوب ترین، با دوام ترین و با کیفیت ترین مواد استفاده می کنیم. ما از نظرات متخصصین ارتوپد و مهندسین مکانیک در تولید تشک رویال به خوبی استفاده کرده ایم. از نظرات متخصصین ارتوپد جهت رعایت نکات و استانداردهای لازم برای تولید تشکی مناسب سلامت فیزیکی بدن و از نظرات مهندسین مکانیک جهت رعایت نکات لازم برای افزایش طول عمر و دوام تشک استفاده می کنیم. استفاده از نظرات متخصصین ارتوپد و مهندسین مکانیک در کنار تجربه، دانش و تخصصی که ما در زمینه تولید تشک های طبی و طبی-فنری داریم، باعث شده است که بتوانیم تشک هایی با بهترین کیفیت، بالاترین استاندارد روز دنیا و کمترین قیمت ممکن را در اختیار شما قرار دهیم و سند این ادعای ما که تنها افتخار ما نیز است، رضایت مشتریان ما از تشک های ما است.
تشک های رویال به دو دسته تقسیم بندی می شوند:
یک دسته تشک های طبی هستند که مواد اصلی تشکیل دهنده آن ها مموری فوم و ابر طبی است و فاقد فنر هستند. تشک های طبی دارای درجه سفتی متفاوتی هستند و شما می توانید بر حسب سلیقه خود از میان آنها تشک مورد علاقه تان را انتخاب کنید. تشک های طبی بسته به نوع مواد مورد استفاده در آن ها و وزنی که تحمل می کنند، به چهار دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:
1- تشک رویال طبی مدیفوم (ارتوپدیک).
2- تشک رویال طبی سوپر کلاس (ارتوپدیک).
3- تشک رویال طبی رمانتیک (ارتوپدیک).
4- تشک رویال طبی سوپر لوکس (ارتوپدیک).
دسته دیگر، تشک های طبی - فنری هستند. مواد اصلی تشکیل دهنده تشک های طبی فنری عبارتند از فنر، مموری فوم و ابر طبی. این تشک ها دارای خاصیت ارتجاعی بیشتری نسبت به تشک های طبی هستند. تشک های طبی فنری بسته به نوع مواد مورد استفاده در آن ها و وزنی که تحمل می کنند، به هفت دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:
1- تشک رویال طبی فنری آرامش.
2- تشک رویال طبی فنری تاپ.
3- تشک رویال طبی فنری آسایش.
4- تشک رویال سوپر طبی فنری کلاسیک (ارتوپدیک).
5- تشک رویال سوپر طبی فنری المپیک (ارتوپدیک).
6- تشک رویال سوپر طبی فنری مدرن (ارتوپدیک).
7- تشک رویال سوپر طبی فنری نایس (ارتوپدیک).
کارخانه تشک رویال با به کارگیری همه استانداردهای لازم، به شما کمک می کند که بتوانید یک تشک خوب و مناسب فیزیولوژی بدن خود را انتخاب کنید. لطفا جهت راهنمایی برای انتخاب تشک مناسب خود را کلیک کنید.
جهت مشاوره، راهنمایی و اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.
جهت خریت تشک رویال به صورت حضوری، لطفا به نمایندگی تشک رویال در اصفهان، که آدرس آن در پایین سایت آمده است مراجعه نمایید.

نماد اعتماد الکترونیکی نمایندگی تشک رویال