فنر تشک رویال

فنر تشک
فنرمیکرو
فنرمعمولی

فنر تشک رویال از تعداد زیادی حلقه فنر تشکیل شده است که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. حلقه های فنر تشک رویال در اصل یک تکه مفتول است که آن را به صورت مارپیچ در می آورند. مفتول مورد استفاده در فنر تشک دارای قطرهای متفاوتی است. مرسوم ترین مفتولی که در فنر تشک استفاده می شود دارای قطر 2mm، 1.8mm و 2.2mm است. استاندارد ترین و بهترین نوع فنر با مفتول 2.2mm تولید می شود.
در حال حاضر دو نوع فنر در بازار تشک وجود دارد. فنر معمولی (فنر حلقه درشت) و فنر میکرو (یا فنر حلقه ریز). هر کدام از این فنرها بسته به نوع قرارگیری آنها در کنار یکدیگر نیز به دو نوع فنر متصل و فنر منفصل تقسیم می شوند. اگر حلقه های فنر ها را بایک مفتول مارپیچ که خود خاصیت فنری دارد به هم وصل کنیم یک فنر متصل به وجود می آید و به تشک هایی که در تولید آن ها از این نوع فنرها استفاده می شود تشک فنر متصل می گویند.
اگر حلقه های فنرها را به صورت مجزا داخل کیسه هایی از جنس اسپان باند قرار دهیم و آن ها را در کنار هم قرار دهیم یک فنر منفصل ایجاد می شود و به تشک هایی که در تولید آن ها از این فنر ها استفاده شده است تشک فنر منفصل می گویند.
تشک هایی که در ساخت آنها از فنرهای میکرو استفاده شده است نسبت به تشک هایی که در ساخت آنها از فنرهای معمولی استفاده شده است داری کیفیت و استحکام بیشتری هستند. به طور مثال در یک تشک یک نفره 200×90 که با یک فنر معمولی ساخته شده است در بهترین حالت تعداد 225 حلقه فنر استفاده شده است در حالی که اگر در ساخت آن از فنر میکرو استفاده شده باشد حداقل حدود 300 حلقه فنر در آن به کار می رود. چون در تشک هایی که از فنر میکرو ساخته شده اند تعداد حلقه های فنر بیشتری استفاده شده است، وزن شخص در تعداد حلقه های فنر بیشتری پخش می شود و در نتیجه کیفیت و عمر مفید تشک بیشتر می شود، راحتی بیشتری روی تشک احساس می کنیم و از ایجاد کمردرد و دردهای مفصلی جلوگیری می شود.
لطفا جهت راهنمایی برای انتخاب تشک مناسب خود را کلیک کنید.
برای مشاوره رایگان و راهنمایی جهت انتخاب تشک رویال مناسب خود، لطفا با ما تماس بگیرید.

نماد اعتماد الکترونیکی نمایندگی تشک رویال