راهنمای خرید تشک رویال

راهنمای خرید تشک رویال

چگونه یک تشک رویال مناسب خود را بخریم؟ یک تشک رویال خوب چه ویژگی هایی دارد؟ اینها سوالاتی هستند که هنگام خرید تشک رویال به ذهن ما می آید. و ما باید بتوانیم به بهترین نحو ممکن به آن پاسخ دهیم در غیر این صورت هزینه زیادی را متحمل خواهیم شد و وقت زیادی را صرف خواهیم کرد. وقتی می خواهیم یک تشک رویال بخریم باید چندین مولفه را در نظر بگیریم. اول این که باید وزن شخصی که می خواهد از تشک استفاده کند را در نظر بگیریم. دوم باید حداکثر وزن قابل تحمل تشک را در نظر بگیرم.
یکی از مواردی که باید هنگام خرید تشک به آن توجه کنیم وزن شخص و وزن قابل تحمل تشک است. هر تشکی بر اساس مواد اولیه مورد استفاده در آن مانند فنر، موکت، مموری فوم، اسفنج و ... توانایی تحمل وزن خاصی را دارد. اگر تشکی که می خریم مناسب وزن ما نباشد یعنی وزن ما بیشتر از حد اکثر مقدار وزنی باشد که تشک تحمل می کند، اول تشک ما زود خراب می شود و پولی که برای آن هزینه کرده ایم کاملا هدر می رود، دوم و مهمتر از همه در دراز مدت برای ما عوارضی مثل کمر درد و دردهای مفصلی ایجاد می کند.
در هنگام خواب، تقریبا تمام عضلات ارادی ما به حالت استراحت می روند یا به عبارت دیگر شل می شوند. در این حالت بیشترین فشار بر روی مفاصل ما وارد می شود. وقتی ما روی تشکی می خوابیم که حداکثر وزن قابل تحمل آن کمتر از وزن ما است، ما به داخل تشک فرو می رویم و این باعث به هم خوردن تعادل فیزیکی مفاصل بدن ما می شود و عوارض جبران ناپذیری را برای ما ایجاد می کند. فراموش نکنید که تشکی که ما می خریم باید حداکثر وزن قابل تحمل آن، حد اقل 20 کیلوگرم بیشتر از وزن ما باشد.
مولفه دیگری که هنگام خرید تشک باید به آن توجه کنیم، خرید از نمایندگی های مجاز و دارای پروانه کسب است. فروشنده باید همیشه پروانه کسب خود را در معرض دید مشتری قرار دهد و شناسه صنفی خود را در فاکتوری که به خریدار می دهد وارد کند و همچنین مواد اولیه مورد استفاده در تشک و حد اکثر وزن قابل تحمل تشک را داخل فاکتور بنویسد. لطفا هنگام خرید تشک به این مورد توجه کنید و مواظب باشید که افراد سودجو تشک های بی کیفیت را بدون فاکتور و شناسه صنفی - با این استدلال که کارت ضمانت و مارک بر روی تشک است و نیازی به فاکتور نمی باشد - به مشتری می دهند و بعد چون شما مدرکی برای شکایت بر علیه او ندارید به شما پاسخگو نخواهند بود.
برای مشاهده ی تشک های مناسب وزن شما لطفا را کلیک کنید.
جهت مشاوره، راهنمایی و اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

نماد اعتماد الکترونیکی نمایندگی تشک رویال