تشک طبی فنری

تشک طبی فنری

تشک های طبی فنری تشک هایی هستند که در ساختار آن هااز فنر، نمد(موکت)،ابر (اسفنج) و مموری فوم استفاده می شود و انواع متفاوتی دارند. اصلی ترین قسمت یک تشک طبی فنری، فنر آن است. فنر در تشک طبی فنری، در اصل اسکلت و تکیه گاه تشک است. فنر یک تشک از تعداد زیادی حلقه ی فنر که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند تشکیل شده است. بسته به نحوه ی قرار گیری حلقه های فنر در کنار یکدیگر، فنرها به دودسته ی فنر متصل و فنر منفصل تقسیم می شوند. به تشک هایی که در ساخت آن ها از فنر منفصل استفاده شده است تشک فنر منفصل می گویند. و به تشک هایی که در ساخت آن ها از فنر متصل استفاده شده است تشک فنر متصل می گویند. تشک های فنر متصل نیز بر اساس کوچکی و بزرگی حلقه های فنر استفاده شده در ساخت آن ها به دو دسته ی تشک های فنر میکرو و تشک های فنر درشت تقسیم می شوند. تشک هایی که در ساختار آن ها از فنر میکرو و ابر طبی استفاده شده است را تشک رویال سوپر طبی فنری می گویند. تشک سوپر طبی فنری وزن بالایی را تحمل می کند و مناسب کمر درد، دیسک کمر و دردهای مفصلی است.
اگر ابر و مموری فوم را به طور مستقیم بر روی فنر قرار دهیم. در اثر فشار زیاد ممکن است که حلقه های فنر تشک باعث پارگی ابر و مموری فوم شود. و شما در هنگام خواب حلقه های فنر را در زیر بدن خود احساس می کنید. برای جلوگیری از این اتفاق، بر روی فنر از یک موکت (نمد) استفاده می شود.
مموری فوم به دلیل دوام و طول عمر بالا گزینه خوبی به عنوان اولین لایه بعد از موکت برای استفاده بر روی فنر است. این ماده باعث افزایش طول عمر و کیفیت تشک های رویال می شود.
بر روی مموری فوم چندین لایه ابر طبی قرار می گیرد. ابر ها را بر اساس میزان چگالی و نحوه تولید آن ها دسته بندی می کنند. ابر ها دارای چگالی 10 کیلوگرم بر متر مکعب تا 80 کیلوگرم بر متر مکعب هستند. ابر های با چگالی 60 کیلوگرم به بالا را ابر ریباند می نامند و از درجه ی سفتی بالایی برخوردار هستند. ابر ریباند یک نوع ابر است که برای ساخت آن اسفنج را به تکه های کوچک تبدیل می کنند و سپس آن را با چسب بایندر در دما و فشار خاصی مخلوط می کنند. بهترین و با دوام ترین ابر ریباند که به این طریق به دست می آید دارای چگالی 80 کیلوگرم بر متر مکعب است.
کارخانه تشک رویال با به کارگیری همه استانداردهای لازم، به شما کمک می کند که بتوانید یک تشک خوب و مناسب خودتان را انتخاب کنید. لطفا جهت راهنمایی برای انتخاب تشک مناسب خود را کلیک کنید.
جهت مشاوره، راهنمایی و اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

نماد اعتماد الکترونیکی نمایندگی تشک رویال