هفت روز مهلت برگشت تشک رویال

هفت روز مهلت برگشت تشک رویال

تشکی که ما استفاده می کنیم باید مناسب فیزیولوژی بدن ما باشد. ما به صورت تجربی می دانیم که با چه تشکی راحت تر هستیم. مثلا شخصی تشک سفت دوست دارد، شخصی تشک نرم دوست دارد و شخصی تشک با نرمی یا سفتی متوسط دوست دارد. به همین دلیل کارخانه تشک رویال برای رفاه حال مشتریان و کمک به آن ها در اتخاب تشک مناسب خود. یک هفته تست در نظر می گیرد. کلیه تشک های خریداری شده از نمایندگی تشک رویال در صورتی که از بسته بندی خارج نشوند و آسیبی نبینند به مدت هفت روز بدون هیچ قید و شرطی قابل برگشت هستند. و به محض تحویل جنس به صورت صحیح و سالم به نمایندگی، در صورتی که مشتری قصد تعویض تشک داشته باشد آن را با مورد دلخواه و سفارشی مشتری تعویض می کنیم. در صورتی که مشتری قصد مرجوع کردن تشک را داشته باشد وجه آن به طور کامل به مشتری پرداخت می شود.
به دلیل این که کارخانه قبل از ارسال کالا آن را به طور کامل مورد بازرسی قرار می دهد و به هیچ وجه کالای معیوب برای مشتری ارسال نمی شود، مشتریان محترم لازم است هنگام تحویل جنس از مامور تحویل، آن را بررسی کنند و در صورت معیوب بودن آن را تحویل نگیرند.
کارخانه تشک رویال با به کارگیری همه استانداردهای لازم، به شما کمک می کند که بتوانید یک تشک خوب و مناسب خودتان را انتخاب کنید. لطفا جهت راهنمایی برای انتخاب تشک مناسب خود را کلیک کنید.
جهت مشاوره، راهنمایی و اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

نماد اعتماد الکترونیکی نمایندگی تشک رویال